___Blog&Já______Pro vás______Ostatní

Téma týdne

TT-Místo, kde chci žít.

12. března 2013 v 19:53 | L.
Těžko říct, na jakém místě bych chtěla žít. V mé rodné zemi? V cizině? Na ostrově? ...
(just-be-amazing.tumblr.com)

To se vlastně ani pořádně nedá říct, nikdy člověk neví, co mu život přinese. Ráda bych chvíli žila v cizině, nejraději v USA nebo v Anglii, moc se mi líbí některé jejich zvyky a hlavně by to byla dobrá "praxe". Potom bych se ráda vrátila do mé rodné země. Možná to zní divně, vracet se zpět "dobrovolně" do Narnie, ale já vlastně ani nevím, jestli a jak to vyjde. Jedinou (prozatím) možnou cestu vidím v au-pair pobytu ,alespoň na půl roku a potom bych se musela rozhodnout, ale to je ještě daleko :).

(just-be-amazing.tumblr.com)

Ono to tak trochu souvisí s tím, co bych chtěla být. Nejraději bych byla nějakou ředitelkou nebo třeba právničkou, ale na druhou stranu tihle lidé mají moc práce(většinou) a tak nemají čas na další aktivity ://. Jediné co vím jistě, je to, že chci být "vzdělaná" tzn. mít tolik škol, kolik bych jen zvládla a zvýšit si tak kvalitu svého života. Já jsem ten puntíčkářský typ... Všechno musí být takhle a mělo by to být správně, protože potom je to špatně a tak je to nepřípustné (takhle je to skoro u všeho :D). No a taky bych chtěla mít skvělou rodinu a hodně cestovat :D. Ono to tak trochu nejde dohromady, ale co, je to můj sen :3. Měla bych být ministriyě zahraničí, jak na to koukám :D (all in one :D)
(www.just-be-amazing.tumblr.com)

Sny jsou krásné a je jen na nás, jak si je splníme.
Máte svoje sny, svoje cíle a víte ,kde byste chtěli bydlet?

Náš plyšový kamarád

2. února 2013 v 9:09 | L.
Snad každý z nás měl někdy svého plyšového kamaráda. Nezradí , vždy vás vyslechne, uchrání vás před nebezpečím, hraje si s vámi, nikdy vás neopustí.

I já mám takového kamaráda a mám jich hned několik. Nejvíce si však vážím svého malého ,zeleného, okatého medvídka se žlutou mašličkou- Zeleňouška. Mám ráda všechny své plyšáky. Prožila jsem s nimi své dětství ... Chránili má tajemství, vždy mi pomohli.
Tumblr_m91i9byu5i1rdo68po1_500_large
we♥it
Nyní je mám stále ráda, protože to budou navždy mí kamarádi. Každý z nás v životě má kamaráda, ať je plyšový nebo živí, je to kamarád :)... Plyšového medvídka mají celebrity, obyčejní lidé i ti největší velikáni ho někdy měli!

Každý by měl mít takového kamaráda a nikdy by se za něj neměl stydět!
A co vy a váš plyšový kamarád?
 
 

Reklama