___Blog&Já______Pro vás______Ostatní

Jako vážně?!

4. prosince 2013 v 15:11 | L. |  Autorka
Určitě taky máte takové dny, kdy máte pocit, že se vám všechno kazí. Lépe řečeno, že všechno kazíte. Dnešek bude zřejmě patřit mezi ně, i když jen polovičně. Začneme tím, že je středa. Den, který půlí víkend, den, ve který máme hudebku.
hate me but i think peeta's hot tbh.


Hudební výchova mi nevadila, dokud učitelka zastávala názor, že před třídou zpívat nebudem, protože je to nemorální, jenže jednoho krásného dne (krásného?jako vážně?) se rozhodla, že přijme návrh žáků (upřímě dvou debilů z vedlejší třídy) a začneme zpívat před celou třídou :). My totiž máme hudebku spojenou s vyšším ročníkem, takže se vlastně ztrapňujem před 2 třídami. Já zpívat docela umím, sluch mám a základní tóny trefím. Se spolužačkou jsme si tu písničku nacvičovaly celý týden a pak to přišlo. Musely jsme jít zpívat. Ten beznadějný pocit, kdy se vám rozklepou kolena, nemůžete se nadechnout (takže potom vlastně neudejcháváte tu písničku) a zrudnete a začnete se potit je vážně dost děsný. A ještě lepší je, když na vás dva kluci z té vyšší třídy neustále civí (jeden dobrý kamarád, kterému to jeho znervózňování nedaruju (!) a pak jeden úchyl). A ještě horší pocit je, když slyšíte jak zpíváte falešně! Jediný moje štěstí bylo, že učitelka má jen poloviční sluch a také to, že líp zpívají už jen 2 holky z těch dvou ročníků a jedna z nich zpívala se mnou :).

Dneska jsem zrovna byla v knihovně. -V naší malé zapadlé knihovně.- Půjčila jsem si tam Povídky malostranské od Nerudy. Nemohla jsem se nějak dokopat k tomu, abych ji přečetla. Mám jí totiž jako e-knihu... Ono je těžké, aby vás to začalo bavit, když nedočtete samou nudou ani první kapitolu. To mi připomíná, že bych se nejspíš měla jít učit chemii a přírodopis, jenže ono to stejně dopadne stejně jako včera, když jsem celý večer provolala s kamarády na skype :)...
Je strašné je to všechno utíká. Už jenom to, že zítra je Mikuláš a nedávno začínala škola... Utíká to neuvěřitelně rychle, když máte s kým chodit ven a kamarádi si vás musí rezervovat, aby vůbec stihli nějaký termín. Jsem holt nějaká žádaná v poslední době :). Taky nemáte v poslední době moc času?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caroline Caroline | E-mail | Web | 4. prosince 2013 v 19:58 | Reagovat

Tak to vám nezávidím :/
Taky mi to všechno rychle utíká a ještě si mi připoměla, že bych se měla pustit do povinné četby ...

2 Barush Barush | Web | 5. prosince 2013 v 15:19 | Reagovat

Závist není třeba, jelikož fakt nezávidím -.- Utíká to, ale sem ráda, protože já se těšim na Vánocee :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama