___Blog&Já______Pro vás______Ostatní

Prosinec 2013

Falešná naděje

31. prosince 2013 v 13:38 | L. |  Autorka
Dlouho jsem nenapsala. Rozhodla sjem se si přes prázdniny dát oddech a zapomenout na většinu starostí. Vánoce byly fajn :). Dostala jsem toho neuvěřitelně moc. Oblečení, knihy (dost knih :D), mobil - Sony xperia SP :) (potřebovala jsem nový, protože ten starý už nechytal signál), spoustu dalších věcí a hlavně jedno (dvě) velké překvapení. Moc ráda fotím, vlastním zrcadlovku od Sony (SLT-A37). Taťkovi jsem už dávno nadhodila, že by se nám do naší sbírky objektivů hodil nějaký makro objektiv (pro ty co nevědí- makro to jsou takové ty drobné věci, dertaily- jídlo, květiny ...). Taťka říkal, že na něj asi nevyjdou peníze, takže jsem vlastně vůbec nic nečekala. O to větší potom bylo moje překvapení, když jsem rozbalila makro objektiv (od Tamronu :D) a dámskou fotobrašnu od Sony :D. Ta taška je neuvěřitelně velká (a strašně pěkná :3), takže uvidím, jestli ji plně využiju (snad jo :D).

📷 | via Tumblr

Zase bude nový rok. Tahle doba mi přijde strašně smutná :D. Lidé očekávají od dalšího roku nové příležitosti, nový začátek, nový život. Málokdo si uvědomuje, že je to jenom umělý přechod mezi určitou dobou. Zbytečně si děláme falešné naděje. Potom jsme leda tak smutní a zklamaní, že se opět nic zvláštního nestalo. Zlom v našem životě nemusí přicházet s novým rokem, může přijít kdykoliv během něj a tak to vždycky bylo a bude. Pro mě tenhle rok nebyl zrovna moc přívětivý. Stalo se spoustu dobrých i špatných věcí. Vždycky si říkám, byl to osud a jestli někdo nahoře chce, aby to tak bylo, tak s tím stejně nic neudělám. Řídím se jednou větou, který řekl jeden astronom od nás z kraje (moc dobrý astronom, o kterém akorát vím, že se jmenuje Miloš nebo nějak tak :D) : "Matematici vědí, že náhody neexistují". A asi má pravdu. Nic tady na světě není náhodou. Ani já, ani vy ...
True Story hahhaha | via Facebook
Krásný nový rok :)

Už se nám to blíží

21. prosince 2013 v 11:15 | L. |  Autorka
Strašně rychle to uteklo. Už zase budou Vánoce :D (informace pro ty, kteří si to nepřečetli na facebooku ve statusech svých inteligentních přátel). Všichni letos píší, jak je strašné, že u nich není sníh. Ale u nás je :3 ... Není ho tolik, aby se dalo běžkovat, bobovat a sáňkovat, ale je ho dost na to, aby bylo všechno zasněžené a vypadalo to nesmírně dobře.
M E R R Y C H R I S T M 4 S
Miluju tu vánoční atmosféru. Poslouchám vánoční písničky, ujídám cukroví, těším se na všechny filmy, na které se hodlám podívat a raduji se z prázdnin. Určitě se plánuju podívat na Pelíšky (letos je uvidím už asi po čtvrtý :D), Vánoce naruby (moje 'srdcovka') a na další filmy jako je Láska nebeská, Čtvery Vánoce a Anděl Páně :3. Zatím jsem stihla jenom Sněženky a machry + Sněženky a machři po 25 letech.
Christmas movies🎅🎄🎁
Je zajímavé, že některé klasiky úplně miluju a druhé bych nejraději zakopala pod zem :D. Mezi takové ty, které mě nenadchly patří třeba Grinch a Mrazík :). Potom ještě taky Sám doma, ale to je spíš tím, že jsem to nikdy nedokoukala úplně dokonce.
Tenhle týden jsem sice čas napsat nějaký ten článek měla, ale nemám žádné dobré nápady a hlavně nemám pořádnou chuť :).
Užívejte si prázdniny a mějte pohádkové Vánoce .3.

Vánoce jsou svátky klidu ...

16. prosince 2013 v 18:35 | L. |  Autorka
Vánoce jsou svátky klidu, nezkoušejte naši třídu :).
(platí na písemky i diktáty)

Tenhle nápis zdobí naši tabuli :D. Musím říct, že to docela funguje :). Vánoce by měly být svátky klidu, ale posledních pár let rozhodně klidné nejsou. S kamarádkou jsme v pátek byly nakupovat ještě pár dárků. Kamarádka sháněla dárek pro mamku, měla představu o nějakém kosmetickém balíčku. Prošly jsme 4 drogerie -__- a stejně nebyla úplně spokojená. Já už naštěstí dárky mám nakoupené. Pro mamku mám několik věcí z Tescomy a potom šátek, který si mamka vybrala v Německu :). Dárky už vybírám jen s mamkou, sice potom není překvapená (ona nakonec překvapená je, protože to zase zapomene :D), ale aspoň má to, co se jí opravdu líbí :). Pro taťku mám klasiku - ponožky a rukavice :D (tentokrát s dotykovými špičkami, protože si taťka pořídil IPHONE 5, tak se mi to zrovna hodí :) ).
Rebellaaa | via Tumblr
Jako každoročně máme se třídou menší problém :D. Nemáme dárek pro našeho "nového" třídního učitele. Jsem teprve v osmé třídě (právě si představuju vaše zděšené pohledy, že tenhle blog může psát tak "malá" holka :D). Polovina třídy mu dárek dát nechce nebo neví jaký. Jeho kamarádka nám poradila baťoh, jenže to zase třetina třídy protestuje, že je to zbytečný a chtějí mu dát čokoládu -__-. A to si pak jen povzdechnete a říkáte si: "Čokoláda k Vánocům, jako vážně?"... Ve skutečnosti to celé dopadne úplně jinak :D.
Untitled | via Tumblr
Doufám, že jsem vás tímhle článkem neunudila k smrti :). Dneska jsem se potřebovala vypsat, protože nikdo ani netuší, jak mě dneska celej ten svět (budu slušná) naštval :D. Jak jste na tom s dárky vy? Máte všechny nebo budete dokupovat na poslední chvíli? :D

Outsider v dnešní době

14. prosince 2013 v 11:42 | L. |  Na téma ...
Outsider v dnešní době!?
Všimli jste si někdy jak lehké je v dnešní době být outsiderem. Řeknu to jednoduše. Nepiju, nekouřím, nechodím na velké akce a jsem outsider. Jedinou mou výhodou je, že mám super kamarádku, díky které jsem se vlastně z té vrstvy outsiderů automaticky vyřadila. Někde to zase záleží na penězích. Nemáš tablet, nejnovější mobil, ... ? Znovu jsi outsider. Tohle mě na dnešní době neuvěřitelně štve. Lidem vůbec nedochází, že kouřením a pitím alkoholu si akorát ničí zdraví a peníze jsou sice důležité, ale záleží spíš na člověku a jeho osobnosti... PROBERTE SE!
Cute
Asi bych měla čekat vlnu odporu, kdybych tohle řekla někde nahlas. Ale je to tak. Moc dobře vím, jaké to je být tím v koutě a už nikdy to nechci zažít. Jestli patříte mezi ty, kteří jsou mimo dění, najděte si nějaký kroužek, jděte na nějakou přednášku, hledejte akce ve svém okolí ... Určitě mezi takové ty skupiny, kde bude nějaký nový kamarád patří skaut a nějaké takové ty dramatické kroužky. Stačí hledat :) a hlavně se nebát!
Jaký máte na dnešní dobu názor vy?

Využívání šancí

8. prosince 2013 v 18:56 | L. |  Autorka
Snažím se v životě dodržovat jedno pravidlo. -Neodmítej žádnou nabídku.- Už mnohokrát se mi to vyplatilo. Určitě to znáte, těšíte se strašně moc na nějakou akci a ona je to nakonec úplná tragédie. A pak jsou akce, na které byste raději nešli. A ty jsou potom úplně nejlepší. Včera se mi to znovu potvrdilo :3. Měla jsem jet na akci, strašně jsem přemlouvala jednoho kluka, aby tam taky jel a nakonec jsem ještě přemlouvala kámošku. Kámoška teda jela (ona původně měla jet, jenže jí 'bylo blbě'). No a pak najednou se tam objevil ten kluk, kterého jsme s kamarádkou přemlouvaly a byly jsme na něj dost naštvaný, protože on věděl, že tam bude asi dva tejdny dopředu (spolupořádal to HAD jeden :D) a akorát si z nás udělal (buďme slušní) srandu! :) ... NO nakonec to bylo docela fajné :). On se tam chudák před náma tak předváděl, až jsem se musela smát. Jeho taneční kreace na The Fox a Thrift shop byly dost krutý. Co on by pro nás neudělal :D.
Forever means no end!<3
No on ten článek měl být vlastně o něčem jiném. Takže pokud jste si z toho vzali jen mojí trapnou vzpomínku, zapomeňte na ní ;). Chtěla jsem tím vším říct, že když máte šanci, nepropásněte ji! Díky tomuhle pravidlu jsem potkala tolik lidí a získala tolik přátel... A to jen proto, že jsem se přemohla a šla jsem na jednu "blbou" akci. Ono to mé motto je vlastně něco podobného jako je YOLO. Žiješ život jenom jednou, tak si ho pořádně užij!


Things I Love About Winter #1

5. prosince 2013 v 16:01 | L. |  Projekty
Na dnešek je tu spíš takový nenáročný článek. Je to projekt Things I Love About Winter. Je to projekt, ve kterém vlastně 'sdílíte' obrázky, které vypovídají o tom, co milujete na zimě :). Jak jednoduché :)... Vybrala jsem deset obrázků, které patří k mé zimě :)

things i love about winter | via Tumblr

Jako vážně?!

4. prosince 2013 v 15:11 | L. |  Autorka
Určitě taky máte takové dny, kdy máte pocit, že se vám všechno kazí. Lépe řečeno, že všechno kazíte. Dnešek bude zřejmě patřit mezi ně, i když jen polovičně. Začneme tím, že je středa. Den, který půlí víkend, den, ve který máme hudebku.
hate me but i think peeta's hot tbh.

Vánoční nálada :3

3. prosince 2013 v 7:45 | L. |  Autorka
Blíží se Vánoce a k Vánocům patří i vánoční nálada. Někdo jí má už měsíc dopředu jiný zase třeba až týden před Vánoci. Na Vánoce bychom se měli všichni pořádně naladit. Třeba to konečně většině z nás připomene, že Vánoce doopravdy nejsou o dárcích.

Muzea, výstavy přednášky ...

2. prosince 2013 v 7:45 | L. |  Autorka
Miluju takový ty akce, u kterých se dozvídáte něco nového. Jasně, na partyhard s kamarády to sice nemá, ale někdy je dost dobrý pocit, když víte, že někdo se snaž vám něco předat. Nějakou informaci, něco co se vám třeba jednou bude hodit.

Naposledy jsem byla na přednášce ohledně jedné části Asie. Tahle přednáška mě donutila se podívat na akce v okolí a musím přiznat, že bych hned někam šla. Domluvila jsem se s kámoškou, takže snad nám to vyjde. První přednáška na kterou chceme jít se týká hvězdy, která údajně proletěla nad Betlémem jako znamení (ten příběh určitě znáte) a vyvrácení/potvrzení této teorie jedním z astronomů od nás z kraje :). A potom chceme jít na výstavu, která se týká starých hraček :). Výstava snad bude v pohodě, ale trochu se bojím té přednášky, většinou jsem byla na takových soukromých přednáškách a tady ani nevím, kde se platí vstupné :D. Ale tak každá zkušenost k něčemu dobrá :D.

♥ | via Facebook

Kdy jste naposledy byli na nějaké přednášce nebo třeba v muzeu? :33 Baví vás to nebo vůbec?
PS: Taky vás tak štve jak blbnou (nejen) komentáře na blog.cz?

I am so sorry ...

1. prosince 2013 v 10:50 | L. |  Blog
Ahoj (: !
Měla bych se začít omlouvat... Nebo lépe řečeno vymlouvat na školu, složitou situaci, která doopravdy nešla vydržet a trvalo dost dlouho, než jsem se z ní vzpamatovala, na moje depkoidní nálady a na další věci jako ostatní blogerky, které se po třech -vážně až tak dlouho?- -__- měsících vracejí na svůj blog a ani nedaly vědět, že si dávají pauzu! Jop, jsem ostuda :D. Nicméně se vracím (nebo si to aspoň myslím :D) a doufám, že to vydržím. Být s kamarády je mnohem záživnější, než trávení času na blogu. No tak doufám, že s blogem začnu co nejdřív a konečně se to tu vrátí do starých (nebo novýhch :D) kolejí :3.