___Blog&Já______Pro vás______Ostatní

Srpen 2013

I don't care. I love it.

21. srpna 2013 v 9:49 | L. |  Autorka
Prázdniny pomalu končí (proč to zní tak blbě? :D).
Jediný plus na tom je to, že se znovu uvidím se spolužáky :). Docela mi chybí, přece jen je vidíte skoro každý den. Nevím, jestli si toho všiml ještě někdo jiný než já, ale tenhle týden je nějak prapodivnej, všichni se chovaj divně a maj depku :/ (včetně mě).
This is the reason why people cry
Snad už dnešek bude lepší :). Rozhodly jsme se s kamarádkou, že zajedeme na nákupy :D. Sice nemáme moc peněz, ale ať aspoň tak stojí ty prázdniny za to :3. Jedeme autobusem, ale protože kamarádka je ze stejnýho městysu, kam chodim do školy (a já bydlím jinde), jsem u babičky :). Mají u nás zrovna výprodeje (teda doufám-snad ještě jo :D), ale jak to tak bývá, já mám ve výprodejích štěstí na velký nic -.- :D. V pátek a v sobotu se tam kam chodim do školy pořádá docela dost známý (nejen) folkový festival :D. To zase bude v alejích na..... :D. Jdu tam s rodiči, ale snad by tam měla být jedna moje kamarádka, tak tam budu s ní :). Sbírám tam autogramy, je to docela dost náročný na psychiku dojít si pro autogram za známejma osobnostma do zákulisí :D. Ono to tak nevypadá, ale vážně je. A hlavně, když neznáte jejich jméno a stejně tam jdete :D.
Fashion | via Facebook
Miluju festivaly :). Jinak co děláte vy, jak se máte a jak se 'těšíte' do školy?
Doufám, že ty poslední dny prázdnin nebudou utíkat tak rychle.
Mějte se krásně :')

Prázdninový knižní TAG

15. srpna 2013 v 18:07 | L. |  Projekty
"Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem."
Jan Amos Komenský

Nazdárek lidičky :)
Dneska je tu knižná TAG, který jsem našla zde. Abych se přiznala, jako malá jsem byla docela knihomol :D. Knížky jsem milovala a čtenářák jsem měla už na začátku roku celej přečtenej (mohli jsme číst jakoukoliv knížku). Teď už tak vzorná nejsem, ale knížky miluju pořád :D.

;

1. Čteš o prázdninách více, nebo méně, než přes rok?
Většinou čtu víc :) ... Přes rok není čas, ale o prázdninách se mi zase nechce, takže je to se mnou těžký :D.
2. Když si vybavíš prázdniny, jakou knihu si s nimi spojíš?
Když mi bylo asi tak 8, milovala jsem knížky o Aničce. Proto si s prázdninama spojuju knížku Anička u moře. Tak trochu mimo mísu, ale tyhle knížky jsem vážně milovala :D.
3. Kolik si schopná/ný si vzít knih na dovolenou?
Na dovolenou jsem si vzala dvě knížky, ale přečetla jsem jen tu jednu :D. Potom jsem nemohla spát, jak jsem nad ní pořád přemýšlela :3.

4. Čteš o prázdninách nějakou povinnou četbu?
Povinnou četbu jsme měli jenom v šesté třídě, pak jsme dostali jinou učitelku :D. Takže žádnou číst nemusim. (Do čtenářských deníků si vybíráme knížky, které si chceme přečíst a ne ty, které jsou vypsané na seznamu.)
(3) drawing | Tumblr
obrázky -www.weheartit.com-
5. Preferuješ klasické knihy (papírové), nebo e-knihy (elektronické knihy)?
Rozhodně papírové :D! Není nic lepšího než držet v ruce novou (papírovou) knížku. Přijde mi to víc osobní a pak mám ke knize takový vřelejší vztah :).
6. Jakou knihu by jsi ráda viděla zfilmovanou?
Většina takových knih už se natáčí (nebo jsou již dávno natočeny), takže momentálně asi žádnou. Nejvíc z těhlech filmů se těším asi na Divergenci a na Delirium :).
7. Kdyby jsi měla možnost prožít den s nějakou knižní postavou, jaká by to byla?
Nedokážu vybrat jedinou postavu :D. Možná bych se chtěla setkat s Tobiasem a Tris (Divergence) a s Malým princem :D. Taky s Lenou a Alexem (Delirium). Těch postav by bylo víc, ale je těžké mezi nimi vybírat.
8. Které místo z knih bys ráda navštívila?
Tak to opravdu nevím :D. V knihách je spousta kouzelných míst... Jednou bych se chtěla kouknout na kolej Neohrožených (Divergence), ale skákání z vlaku a padání do propasti bych nedala. O tom skákání do propasti se mi zdálo a vážně jsem neměla tak silnou vůli, jako Tris :D.

A co vy a knížky?
Jaká je vaše nejoblíbenější (teda pokud vůbec nějaké čtete :) )?

D- dopisy

10. srpna 2013 v 18:12 | L. |  Projekty
všechny obrázky najdete zde

Marně přemýšlím, kdy jsem naposledy dostala nějaký dopis (nepočítam žádné účty - atd. ...). Chtěla jsem si už s několika lidma psát ... Našla jsem si několik kamarádek, vždycky jsem psala první. Všechny byly z ciziny a žádná neodepsala -.- . fromthest4rs: Enjoy my queue while im on the beach c:
Těžko říct, jestli šlo o špatně popsaný /a poslaný/ dopis (o tom pochybuju -.-) nebo jen o neschopnost pošty nebo mých 'kamarádek'.
Říkám si, jestli ještě někdo vůbec dopisy posílá. Pohlednice se u nás ještě posílají, ale dopisy vůbec :). Vlastně v poslední době už ani nepotkávám lidi, co by četli knížky (a ještě aby psali dopisy).
everything-relatable: Want more personal?
Říkám is proč dopisy vymizely, asi lidé dávají přednost rychlosti a praktickému uschovávání (holt za ty roky se ty dopisy začnou hromadit :D). Možná je to lepší, ale kouzlo dopisů pro mě nikdy nezmizí. Taky bych si přála zase někdy nějaký dopis dostat :).
7peaches: secret letters by whimsical jane on Flickr.

Dostáváte dopisy?
Chtěli byste si s někým psát?

Divergence, Tobias a můj návrat

9. srpna 2013 v 13:43 | L.
Jsem -znovu- zpátky :)
Vrátila jsem se od tety a hne první volnej den je bouřka (a samozřejmě déšť jak sviňa :D). BTW taky mě mohlo napadnout sundat si to suchý oblečení z věšáku než začlo pršet -.- ... Keep calm and fly away :). U tety se nic moc zvláštního neudálo, prostě jsem tam byla. Až na skládání uhlí to bylo v pohodě.
Inés' Thoughts | via Tumblr

Zase pryč? o.O

3. srpna 2013 v 11:43 | L. |  Autorka

Já vím, já vím...Před chvílí jsem se vrátila a už zase jedu pryč :/. Tentokrát to nebude na celý týden, vidím to tak od neděle do čtvrtka. Jedu za pratetou na prázdniny.
Untitled
weheartit.com