___Blog&Já______Pro vás______Ostatní

Červen 2013

Tisíce úkolů ://

12. června 2013 v 16:43 | L. |  Autorka
Pardón ://.
(Dlouho jsem tu nebyla) Měla jsem problémy s blogem a strašně moc úkolů, písemek ... . Normální školy se poslední měsíc neučí (teda většina co znám), jenom u nás se musí psát písemky a pořád dokola opakovat čeština :(. Ach jo. Nevím jak teď budu často přidávat, pže mi to tu pořád blbne a nemám vůbec čas, tak mě prosím omluvte.
Fuck school | via Tumblr
Dneska jsme se dívali na Pelíšky (jsme měli suplování :D). Ten pocit, když se díváte na Pelíšky každý Vánoce a pokaždý v tom filmu najdete něco novýho... A protože jsme měli pracáky (máme je spojený s nižší třídou), tak jsme grilovali :D. Naložte si maso a zejta si ho doneste. Naložila jsem si ho dobře :DD ... A tak jako bylo to faj, na školnim grilu jsme se museli střídat, ale já a kámoška jsme šly 1. :D. Po tom jsme si zašly s holkama na zmrzku a byl skoro konec školy... Konečně už u nás svítí Slunce :D (teda ono svítí vždycky, ale vy to chápete...). Taky je u vás už konečně hezky?

Be happy

5. června 2013 v 17:14 | L. |  Autorka
Venku prší :/. Jaký to mám postřeh.
Large
Ono sice prší, ale žádná povodeň u nás naštěstí neni :). V pondělí jsme měli focení :D. Fotky dopadly vcelku dobře, až na jednu fotku, kterou si stejně neberu :D. Otevřeli u nás novou cukrárnu, takže jsme se do ní musely s holkama hned kouknout. Nakonec jsme si každá dala indiánka (za 11Kč).
Large
O víkendu je u nás pouť. Chceme jít s holkama večer na "ABBU" :D. Jenže problém je, že mi to mamka asi nedovolí, takže super no ... Ten pocit-když si vaše matka myslí, že na obyčejnym vystoupení s "ABBOU" budete dělat všechno nezákonné co jen jde. Navíc večer dávají u nás prodloužený jízda (no hlavně až na pavouka a velkej řetízkáč u nás nic není). A večer jsou tam konečně pořádný skupiny (a ne dechovky jako přes den :D). Tak mi držte palce ať rodiče přemluvim :D ... Je to s nimi těžké.

Co se děje u vás?

June ♥

1. června 2013 v 8:46 | L.
Ahoj :) ...
Dneska je den dětí (jupí :D). A taky je červen, ale vůbec to tak nevypadá. Brzy u nás ve "městě" bude pouť.Předminulej rok bylo pěkně hnusně a milej rok zase bylo nádherně, takže jestli se to letos ******, tak mě to bude dost mrzet, protože zážitky z poutí jsou prostě jedinečný :)
Large
Vrátim se k tomu dni dětí :). Hned ráno jsem dostala dárky. Tričko z Gate, čokoládu s jahodovou náplní jogurtu Froop , lízátko a křídovou tabulku na psaní vzkazů :) ... Včera jsme byli nakupovat. Už dlouho jsem prosila taťku o nový boty a ten se zařeknul, že je dostanu ke dni dětí. Jedny boty jsem si našla na internetu a docela dost se mi líbily, ale v obchodu vypadali vážně hrozně :/, takže jsem si vybrala boty od PUMY :D. Holt nikdy nevěřte internetu ;). A pak jsem si koupila ještě mikinu a svetr z Gate, protože léto tady jen tak nebude :D .
Large
Strašně rychle to utíká... Před chvílí byl začátek roku, Vánoce ... Čas nezastavíš. Nebo jo?