___Blog&Já______Pro vás______Ostatní

Únor 2013

Inspirace 0.5

27. února 2013 v 7:09 | L. |  Inspirace
Dnes tu je inspirace :33
Protože obrázků nikdy není dost :D ... Všechny brázky najdete na mém tumblr nebo u mě na we♥it :)...
Tumblr_m22758uo6h1qep56go1_400_large
Friends 4ever ♥

Rozhovor s Peťou (Petra Lovely Hair)

26. února 2013 v 13:21 | L. |  Pro blogery a blogerky
Určitě všichni znáte úspěšnou blogerku a youtuberku Petru z blogu http://petralovelyhair.blogspot.cz/ .Velmi sympatická, milá a hlavně usměvavá česká blogerka , která píše hlavně o módě, kosmetice a o vlasech.
Její blog a hlavně její videa už sleduji dlouho a o to víc jsem ráda, že mi právě Petra poskytla rozhovor :D.
všechny fotky z rozhovoru najdete na http://petralovelyhair.blogspot.cz

Inspirace 0.4 obrázkové citáty

24. února 2013 v 7:45 | L. |  Inspirace
Pro dnešek ...obrázkové citáty :)

Inspired by heyitsemer

Recenze: Waylonova výchova

23. února 2013 v 7:13 | L. |  Filmy/seriály
2004, 87 min.
Romantický, komedie
Nový Zéland/USA
info z fdb.cz
Oficiální popis:
Romantická komedie je situována do rodinného zázemí a výchovu devítiletého chlapce Wayna, jenž přišel o své rodiče ošklivou autonehodou. V závěti bylo jejich rozhodnutí, že v případě jakékoliv smrti obou rodičů, se ujmou výchovy jeho kmotřenci. Regie majitel kavárny žije svobodný život plných milostných avantýr. Julia profesionální fotografka zase chodí s rockovými hvězdami. Oba jsou bezdětní a ani neví jak se děti mají vychovávat. Jenže přání jejich kamarádů je svede dohromady a musejí se naučit společně žít pod jednou střechou, a aby dostali právo opatrovnictví, musí Waylona vychovávat tak, jak určí soud. Je to pro ně dost těžké, plné ústupků a hledání řešení, odsunout jejich volnost a svobodu. Musí získat důvěru v nejen chlapce, ale i v sociální pracovnici, která hlídá každou chybu, kterou udělají. Nakonec vše zvládnou a zjistí, že se vlastně mají rádi jako jedna rodina a že jsou stvořeni jeden pro druhého.
Můj názor:
Moc pěkný film to je! :)
Opravdu. Konečně jsem našla film, který není typickou americkou komedií! Smutný příběh s veselým koncem... Určitě doporučuju ... :)

Lenička má svátek

21. února 2013 v 17:07 | L. |  Autorka
Ano jmenuji se Lenka! :D
A o co víc? Dneska mám svátek! :D ... Muhehe :D
Dostala jsem lyžáky HEAD (a lyže VOLKL, ale ty jsou oficiálně až k budoucím narozeninám :D).Taky čokoládu milka (I love s lentilkami :D) a müsli z mixit.cz! Mńam! Sice bych tam ráda viděla nějaké ovoce (pže krom pár banánových plátků tam nic není) ,ale jinak je super.No a taky hřeben na narovnávání vlasů.Z dárků mám radost, kdo by taky neměl ,že :)))) ... Škoda, že mám svátek jen jednou do roka :D :33.
77018_578700985488712_913648881_n_large
Škoda- že nemůžu napsat jak mi doopravdy je :/
-že mi k svátku bez připomenutí popřáli vlastně jen 3/4 lidi :(
-že mám takový neštěstí na dobrý učitelky
-že se každou chvíli něčeho bojím :(
-že nemůžu být s vámi a bavit se...

Ale jinak se mám fajn :D ...

A- anorexie

20. února 2013 v 7:09 | L. |  Na téma ...
článek k projektu : "písmenkový projekt"

Anorexie

obrázky-tumblr|we♥it
Je tu první článek do projektu "písmenkový projekt". Ani nevím jak mám začít! Anorexie- téma hrůzy, strachu, nevím ještě čeho, prostě téma plné strašných věcí. S anorexií (alespoň myslím) jsem se setkala u mé spolužačky. Bylo jí 10 a do teď jí to poznamenalo a myslí si ,že je tlustá! (váží cca 35-39kg -ne-li míň na 160 cm). Povím vám můj příběh "z druhé strany" a možná pochopíte, proč toto téma nemám ráda.
Příběh:
Bylo jí 10. Normální holka, tak akorát, měla kamarádky, smála se, hrála si, měla imaginární přátele. Najednou jí něco přeskočilo v hlavě a přestala jíst. Říkala jak je tlustá, nejedla, odmítala se bavit o problémech, které má. Snažili jsme se jí pomoct, všechnu pomoc, ale odmítala a po krátké době se na ní všichni vykašlali... :( Krom mě. Já jí pomáhala, jako jediná se s ní bavila, snažila se jí donutit něco sníst... Na táboře snědla 2 lžíce čistého vývaru a měla dost :/. Každý to viděl. Nakonec musela jezdit do Prahy, kvůli svým problémům (teď už zdravotním), musela brát prášky. Chvíli (cca rok/půl roku) všechno vypadalo dobře, začla svačit, obědvat, byla veselejší ,ale na mě se vykašlala a ačkoliv se někdy bavíme (a bohužel spolu i sedíme ) rozhodně nemůžu říct, že je to pravá kamarádka. O co hůř? Zase se to vrací. Když jsme se ještě trochu víc bavili, řekla mi ,že musí dát dolů pár kil a o tělocviku pořád slyšíme : "já mám tlustý stehna, to je strašný" nebo "já se radši nevážím ,abych tam neměla nějaký vysoký číslo"... Bohužel... to je ve člověku ,ne v nás, ale v ní... Je (už) ošklivá, né moc hezká, ale myslí si o sobě, jak je krásná a bohužel i jak je tlustá... Co mám říkat teprv já, když tohle říká ona?!
Já rozhodně nejsem hubená! Nikdy jsem taková nebyla, vždy jsem byla "baculatější" ,ale řešení není nejíst! Řešení je jíst pořádně, pravidelně a sportovat! Bohužel můj názor na anorexii je prostý: To není v okolí, ale v člověku! Něco jako na blázinec, člověk si vsugeruje to, co není pravda! A pro ty co si anorexií prošli: Pokud jste se uzdravili, tak jste dobří, gratuluji- pokud ne: nevzdávejte se, okolí vám chce pomoct, ale vy si to nepřipouštíte, musíte s tím přestat!!!
Vážně chcete být takoví? Líbí se vám to ? To není hubenost, to je anorexie!!!
Ale jak jinak, když časopisy, přehlídky, televize... jsou plné anorektiček :(
Něco jiného je, když člověk nemůže přibrat, něco jiného je, když nechce!
Za anorexií udělám velkou tečku a budu doufat, že to nikoho z vás nepotká!! :/ :( :)
(a teď pár obrázků)

Písmenkový projekt

18. února 2013 v 6:59 | L. |  Projekty
Ahoj všichni :)
Napadlo mě udělat projekt- písmenkový projekt! :D
Něco takového už jsem několikrát viděla u vlogerek i blogerek, ale já se to pokusím pojmout na 100% originálně :33 :) ...Projekt spočívá v tom, že ke každému písmenku napíšu několik článků(s mými názory), na nějaké téma. Pak sem dám odkaz :D. Můžou být minimálně 2 články na písmenko + bonusové články, když mě něco napadne ... písmenko, na které nic nebudu moct vymyslet prostě nebudu dělat ;) ...Některá slova si budu předepisovat, takže se nedivte :D . Doufám, že se vám projekt zalíbí :33
...♥ Moje názory-moje věc♥...
A

B


C


Č

D
dopisy

E

F

G

H

CH

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

Ř

S

Š

T

U

V

W

X

Y

Z

Ž

Inspirace 0.3

17. února 2013 v 8:00 | L. |  Inspirace
Dnešní namixovaná inspirace z we♥it :)
251968_461687507232424_986777887_n_large
Miluju tenhle nápis! ...

Recenze: Cougar town/Město žen

16. února 2013 v 6:09 | L. |  Filmy/seriály
Město žen (Cougar Town) — 3. série
Komedie (životní)
USA, 2009, 61x22

Čerstvě rozvedená 40-tiletá matka Jules Cobb a její pubertální syn žijí v malém městě na Floridě, kde je nejdůležitější středoškolský fotbalový tým. Není divu, když je zde tolik rozvedených, hledajících útěchu v mladých zajíčcích. Jules nejdřív nechce být jedna z nich, ale po ošklivém rozvodu a čtyřicítce na krku, začne hledat nějaké rozptýlení. Povzbuzovaná svou nejlepší kamárádkou Elle a asistentkou Laurie se Jules snaží vrátit do formy a randit jako dřív. K jejímu překvapení potkává příjemného mladíka a zjišťuje tak, že na to stále ještě má.

zajímavost:
Za seriálem stojí tvůrce oblíbeného seriálu Scrubs Bill Lawrence. (můj další oblíbený seriál :D)

Můj názor :
Je to takový ten klasický americký seriál, podobně jako Zoufalé manželky, Přátelé ... Mně se takové seriály líbí, takže se mi líbí i tenhle :D . Je to praštěná komedie, kdy se čersvě rozvedená žena ve středních letech pokouží vžít do svých 20ti let. Diskotéky, kamarádky, bláznivé večery, mladý přítel... jediná vzpomínka jsou sousedi, syn , bývalý manžel a ....

Zdroj: http://, csfd.czReklamy

16. února 2013 v 5:59 | L. |  Blog
Reklamy pište jedině sem!
-když už máš nutkání tu blbou reklamu napsat, napiš jí aspoň sem-
-všude jinde reklamy mažu a ignoruju-
- do soutěží se hlásím jen pokud sama budu chtít, hlasuju pro vás, pokud jsem již pro nikoho nehlasovala-
-

Jsem zpět ...

14. února 2013 v 6:49 | L. |  Autorka
Nazdárek :)
Jsem zpět z hor :D ... a jsem tak trochu ráda!
Naučila jsem se lyžovat! /tleskejte mi :D/ A zamilovala jsem si to... Splněn první bod v mém wishlistu na rok 2013. Lyžování mi zatím moc nejde.. Navíc v mé o číslo větší soupravě jsem jak sněhulák ,ale co ... Naučila jsem se lyžovat i brzdit (no dobře, to brždění je trošku horší ,ale to natrénuju! :D) .
Aby neměl ten článek 10000000000000000000 slov - radši to napíšu do faktů :D ...
 • Učila jsem se lyžovat v Zadově - cca 3h od mého bydliště :// ... Od neděle do středy .
 • Mám za sebou 3 hodiny lyžařských kurzů ... :D.
 • Vypadala jsem jak sněhulák.
 • Bydlela jsem ve stejném hotelu jako S. Laurinová (mám podpis ♥) :D /fotka v pravém rohu ↑/
 • Dvakrát jsem spadla z vleku :D (když jsem jela poprvé a po několikátý ,když jsem chtěla machrovat a otočit se jak ti machři na snowboardech ... / .
 • Měla jsem 2 úžasné borůvkové poháry v jedné úžasné cukrárně.
 • V úterý jsme šli na běžky (to umím narozdíl od lyžování už od malička) - a ejhle - umírala jsem celou cestu a kdybych nejela na těch běžeckejch trasách uplně vepředu a za mnou nebyly lidi a nepopoháněla mě odměna, umřela bych vyčerpáním :( ...
 • Poprvé jsem hrála bowling ♥.
 • Možná jsem potkala jednu z blogerek ,ale nebyla jsem si jistá, tak jsem ji radši neobtěžovala :D .
 • Když jsme se vrátili domů , bylo u mě v pokoji 8°C ...
 • Přežila jsem ve zdraví, potkala jsem hvězdu, naučila se lyžovat, málem se uběžkovala k smrti a poprvé hrála bowling, užila jsem si to ...

To všechno se stalo během mého pobytu na horách...

Citát z filmu Anděl na horách:
Co lezeš na lyže, když to neumíš?
Já že to neumím? Víš, kolik let já už jezdím na hory? Nemysli si- dobře upadnout, to je taky umění...

... ♥ ...
L.

Hory...

9. února 2013 v 9:48 | L. |  Autorka
Ahoj :)
Dnes je tu takový malý informační článek ... ;)
Ocean-text-favim.com-594762_large
V neděli jedeme na hory... Wifi by tam teda být měla, ale nevim, jestli se na ní vůbec dostanu a jestli budu mít náladu. Proto bych chtěla poprosit affs ,aby mě omluvili do středy z kontrol ;) ... Na horách určitě budu fotit, takže se těšte na fotky... Mějte se tu fajn :D

Nemocná :'(

7. února 2013 v 14:52 | L. |  Autorka
Ach ne...
Jsem nemocná, mám angínu a kašel... Zrovna před prázdninama a před horama. To holt nase.e... a to docela dost. Angínu jsem neměla asi rok, takže jsem uplně zapomněla jak je při tom blbě. Horečku nemám, ale je mi pěkně na nic a to doktorka říkala, že to nemám ještě ani rozvinutý... Takže postel, čaj , televize a prášky ... tak vypadá můj den ://¨

Tumblr_mhkrlausbw1rxtbweo1_500_large¨
Snad se máte líp :) ...Co plánujete na prázdniny?

Diary °4-5.2.2013

5. února 2013 v 7:09 | L. |  Autorka

You can run, but you can't hide. Můžeš běžet ,ale neschováš se.

Nějak strašně rychle to utíká. Už je po prvním pololetí a já si uvědomuju, jak je čas neúprosný. Můžeš před ním utíkat, ale on tě stejně dožene... Před chvilkou bylo léto, kamarádi, plavání, dovolená ... určitě se ani nenadějem a bude tu zas :D .
/foto dárků :výpis z vysvědčení, kniha Delirium, já a moje zrcadlovka jinak mám modrý oči a né černý kdyby něco :D , mix ovoce z mixit a borůvkový pohár s vanilkovou zmrzlinou/

Za pololetní vysvědčení (se samými jedničkami :D) jsem dostala pár dárků. Celkem jsem dostala : knihu DELIRIUM , oběd a můj oblíbený pohár v mé oblíbené restauraci, mix sušeného ovoce z mixit a taťkův (trochu starší) netbook ,pže jsem si svůj rozbila :D...

PS: Dneska jsme o těláku dělali hvězdu ... Ten pocit, když nejste nejhorší v tělocviku. Ten pocit, když se natáhnete (tentokrát ne :D) . Ten pocit, když neumíte dělat hvězdu a šplhat ... :D Ten pocit, když máte tělocvik :)

Design 0.2

4. února 2013 v 1:09 | L.


Je tu další nový "ptačí" design :) ... Snad se vám trochu líbí ...
Ptačí pozadí, ptačí nápis rose-l...

Design 0.1

3. února 2013 v 23:59 | L.

Úplně jsem sem zapomněla dát první design blogu. Nevím jestli se to jako design dá nazvat :D ... Nicméně to je on -->

Tmavě modré pozadí s růžičkami, modrý nápisek rose-l...
:)

Recenze:Opravdový příběh hollywoodské hvězdičky

3. února 2013 v 8:20 | L. |  Filmy/seriály
Komedie/Rodinný/Drama
USA, 2008, 83 min.
info: csfd.cz, fdb.cz
Oficiální popis:
Když začínající hvězdička Morgan Carterová zkolabuje v alkoholovém opojení před jedním hollywoodským nočním klubem, je okamžitě odvezena na léčení a následně odeslána na rekonvalescenci k tetě Trudy, která žije v zapadlém městečku v Indianě. Tady má pod změněným jménem a v naprosté anonymitě najít ztracenou rovnováhu. Chodí na střední školu a vlastně poprvé žije životem typického teenagera se vším, co k němu patří. Prožívá skutečná přátelství, lásku i žárlivost.
Snímek ostříleného televizního režiséra a herce Tima Mathesona, který se žánrově pohybuje mezi teenagerskou komedií a dramatem, nabízí vedle humorných situací plynoucích ze střetu rozmazlené hvězdičky s realitou i zamyšlení nad údělem dětských hvězd, které nikdy nepoznaly obyčejný život. Hlavní roli ztvárnila herečka a zpěvačka Joanna Levesqueová, americkému publiku známá též pod přezdívkou JoJo, tetu Trudy pak populární americká herečka Valerie Bertinelliová. Není bez zajímavosti, že se režisér i obě herecké představitelky proslavili již v dětském věku a mohli tak při natáčení čerpat z vlastní životní zkušenosti. Atraktivitu snímku zvyšují četné popkulturní narážky a paralely s mediálním světem celebrit typu Lindsay Lohanové.

Můj názor:
Film se mi celkově líbil. Nějaký extra film to určitě není ,ale pokud máte volnou chvíli, tak se na něj určitě koukněte. Je to příběh podle skutečné události... Někdy nechápu tyhle hvězdy- vím, že je to velký tlak, ale víme jak většina z nich dopadá ... :) Bohužel :D ... Jinak film byl pěkný :33

Náš plyšový kamarád

2. února 2013 v 9:09 | L. |  Téma týdne
Snad každý z nás měl někdy svého plyšového kamaráda. Nezradí , vždy vás vyslechne, uchrání vás před nebezpečím, hraje si s vámi, nikdy vás neopustí.

I já mám takového kamaráda a mám jich hned několik. Nejvíce si však vážím svého malého ,zeleného, okatého medvídka se žlutou mašličkou- Zeleňouška. Mám ráda všechny své plyšáky. Prožila jsem s nimi své dětství ... Chránili má tajemství, vždy mi pomohli.
Tumblr_m91i9byu5i1rdo68po1_500_large
we♥it
Nyní je mám stále ráda, protože to budou navždy mí kamarádi. Každý z nás v životě má kamaráda, ať je plyšový nebo živí, je to kamarád :)... Plyšového medvídka mají celebrity, obyčejní lidé i ti největší velikáni ho někdy měli!

Každý by měl mít takového kamaráda a nikdy by se za něj neměl stydět!
A co vy a váš plyšový kamarád?

Inspirace 0.2

1. února 2013 v 17:01 | L. |  Inspirace
Je tu další inspirace ;)